Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro ty, co netuší, co znamená tento název, vysvětlím že parta pražských mladíků dělá všelijaké protesty proti kamerovému systému našeho hlavního města.
Jistě znáte tyto záběry i z televize, kde mladíci polévají autobusy, tramvaje a jiné dopravní prostředky, vozí se v metru s otevřenými dveřmi a podobné voloviny.
Mě osobně přijde jejich jednání velmi dětinské a nedospělé, protože ničením veřejného majetku ničeho nedosáhnete, maximálně si zajistíte teplý místečko v base.
Podle mě je tahle "zábava" pouze riskování s vlastními životy a opět řeknu, že je to velmi nedospělé. Protesty by se měli zajisté podnikat jinak než tím, že se budete snažit zabít sami sebe. Zkuste svou nespokojenost vyjádřit jiným, více tvořivým způsobem. Nebo zkuste sepsat petici. Je pravda, že přílišné množství kamer v Praze je spíše na škodu, ale určitě to někam vede. Prostě mi nepřijde jako dobrej nápad si jen tak skočit dozadu na soupravu metra a projet si tam Prahou. Někdo si řekne, že to zkusí, že na tom nic není, ale vězte, že je to opravdu velmi nebezpečné a jistě i fyzicky namáhavé, protože ta souprava fakt festovně fičí tunelem a při pádu by ani cvičený kaskadér nedopadl zrovna hladce. Pokud byste ten pád náhodou přežili, tak si do konce života budete vozit zadek v kriplkáře..
Můj závěr tedy  zní: Protest? Ne, pouze hloupá klukovina. A pokud v tom její tvůrcové vidí hlubší smysl, tak ať sundají kukly a ukážou svou tvář na světle, hrdinové.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Teplouš

(Jitroceler, 28. 5. 2008 20:28)

Ten kdo napsal ten článek je teplouš!!!

lenina

(lenka, 2. 4. 2008 20:42)

co to je hrou terorovou - sory ale hry znam lepši.

Plan B....

(Čenda !, 3. 2. 2008 9:42)

Hrou Terorovou tě vidí.... Nehraj si"
Nemáme co ztratit!

Kundo!

(Povídkář, 25. 1. 2008 16:47)

Ty jsi taky hodně chytrej kokot, co? Když už tak se to píše Youtube, debile. A ty asi vůbec nevíš, kámo. tak nešiř svoje invalidní názory, trubče.

hovno

(benze benze, 24. 1. 2008 23:42)

hovno zmrde zasranej určitě vubec neviš že to video je stahly z yu tube tak to sem neser

Neváží si zdraví a života...

(šíma, 12. 9. 2007 18:13)

Musím s Tebou souhlasit. Ty kamery tam nejsou pro srandu králíkům (v Praze). No a když někdo bude chtít dělat psotu, stejně si vezme přes kebuli kuklu, ne? Takže není co řešit... ;-)

No, to ježdění v Metru, jednou jsem to viděl v TV (ve zprávách, či kde) a myslel jsem si svoje! Nakonec je to jejich zdraví a život a jejich věc! Peklo čeká na sebevrahy a jiné "úchyláky", kteří neví roupama, co by dělali (nemyslím úchyly, ale magory z nudy a z protestu)!

Holky mohou protestovat nahoře bez! Nebo úplně bezez všeho? Beze všeho, no to nevím... ;-)