Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud sledujete současné politické dění, tak vám jistě neunikla volba hlavy státu. Naši milí "zástupci" se nejprve dohadovali, jak vlastně volit a podobně. Počítali se jako děti při vybíjené a jak to dopadne? Poté, co jsou zpochybněny výsledky druhého kola, tak je nějaká dobrá duše - ekolog, skartuje. No, co na to říct, že? Nejvíc mě v současné situaci pobavili jistí politici, kteří vystupovali se svými plamennými projevy, neboť do nedávna byli zticha u svých koryt. Ale asi zavětřili šanci na větší korejtko, tak praktikují anální alpinismus. Nic proti. Každý si občas rád polepší, že?
Ale přesto, že tahle velká událost hýbe děním celé republiky, tak s jedním občanem to ani nehnulo.
Ano, kníže Schwarzenberg. Ten s úctou usnul u obou projevů prezidentských kandidátů. Jako by se nechumelilo. A myslím, že nebyl jediný, kterého "náročný" den a přestávky co chvíle zmohly. Některé dokonce tak, že se na druhé kolo nedostavili. Ale tyhle tři pány omlouvá jejich fyzická indispozice. Jsem zvědavý, kdo nakonec bude kývat na nesmyslné zákony naší vlády.
Já osobně fandím současnému panu prezidentovi panu Václaku Klausovi.

To je asi vše. Snůška smyšlenek:)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav

(Nethar, 25. 3. 2008 20:29)

Zdravím, Pove. Taky jsem před časem na blogu "hodnotil" "volbu" "prezidenta", opravdu legrace to byla. Jenom oznamuji, že jsem si prošel tvé stránky a držím pěstě, ať to tu i nadále takhle pěkně šlape.

Klaus je dement

(Nightmare, 29. 2. 2008 17:40)

no jo...

(aww, 22. 2. 2008 20:10)

Aneb cim vice cizich slov autor v textu pouziva, tim mene vi, co znamenaji. Bylo to trapne, ostatne jako cela nase politika. :)
Jinak ja osobne bych Klause znovu nezvolila.

Máš mé sympatie! ;-)

(šíma, 12. 2. 2008 20:07)

Také fandím panu Klasovi (tedy starému panu presidentovi)! ;-)

To co předvedli naší páni poslanci volá až do nebe a pokud se jim tam nesmějí, pak tady na zemi určitě! Hlavně, že jsou přit tom tak vážní a zadumaní a vědí co dělají... A co se týče jejich projevů, chtělo by to překladatele, páč mnohdy jeden nerozumí řeči jejích kmene!

:-D No comment! ;-)

No jo no...

(Chemist, 10. 2. 2008 19:50)

Naši politickou scénu neřeším už drahně let, ale volba prezidenta mě dycky pobaví :-)))

Sice Klause nemusím pro jeho názory na globální oteplování, ale jinak si myslím, že je mnohonásobně lepší, než Švejnar - "chudý Honza, co v Americe nahrabal a teď se vrací domů, aby to všem natřel" ...